Paksan Balya Makineleri

Firmamız Paksan Balya Makineleri Konya bölge bayisdir.

Paksan ülkemizde makine üretiminin öncü firmalarındandır.Paksan balya makineleri tamamen yerli üretim olup üst düzey kalitede malzeme ve işçilikle üretilmiştir.Alınabilecek en iyi balya makinelerindendir.

Süper S 8002

 s80021

Süper S 8002 serisi 3 ipli haşbaylı ve haşbaysız aynı zamanda 2 ipli haşbaysız olarak ürettiğimiz makinalarımızdandır. Türkiye'de en çok tercih edilen balya makinaları arasında ilk sıradadır. Ekonomik, sağlam ve verimli işleyen mükemmel tasarımlardır.

 

Süper S 8002 E

s80021

Bu model Süper S 8002 ile hemen hemen aynı özellikleri taşımaktadır. Süper S 8002 serisi 3 ipli haşbaylı ve haşbaysız aynı zamanda 2 ipli haşbaysız olarak ürettiğimiz makinalarımızdandır. Türkiye'de en çok tercih edilen balya makinaları arasında ilk sıradadır. Ekonomik, sağlam ve verimli mükemmel işleyen makinalardır. Süper S 80002 E'nin Süper S 8002 modelinden farkı ise tırmık ölçüleridir.

Süper Yunus

yunus-3

Süper Yunus serisi makinalarımız aynı Süper S 8002 serisi makinalarımız gibi üstün kaliteli olup genişletilmiş tırmık sayesinde verimi daha da artırma özelliğine sahiptir. Ülkemizdeki traktör parkının güçlenmesi sayesinde kısa zamanda çok talep edilen makinalardan olmuştur.

Büyük Balya Orkinos

orkinos

Paksan Büyük Kare Balya Makinası Türkiye'de üretilen ilk büyük kare balya makinasıdır. Paksan Makina kurulduğu ilk günden beri süre gelen AR-GE çalışmalarının sonucunda ORKİNOS 6127 büyük kare balya makinasını tarıma kazandırmaktan mutluluk duymaktadır. Değişmeyen kalite çizgimizle makinalarımızda kullanılan parçaların tamamına yakını fabrikamızda üretilmektedir.